| TantiHeroglifa a întrebat:

Cine stie unde pot gasi filmul Be my teacher? e vorba despre un elev care se indragosteste de profesoara lui, l-am cautat pe net dar nu il gasesc si nici sa il descarc nu il gasesc, va rog am nevoie urgent de el, multumesc astept happy dau funda

2 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Stiu unde sa cauti dar TPU imi interzice sa postez acest site spunindu-mi ca incalc nu stiu ce reguli din cartea rosie si nu stiu ce.Scrie-mi mesaj si poate acolo o sa mearga

| TantiHeroglifa explică (pentru FrumoasaTa):

Da mi add pe blood_queen_95 ca nu ti pot da mesaj aici zice ca s junior si nu mi permite