| AliceIDK a întrebat:

Cine sunt actorii din :
Liceu Avalon ( ii vreau scrisi u numele din film si nm. real )

Ce film se difuzeaza de la 9:25 pana la 11 si ceva ( care se difuzeaza azi, 8 aug. )?
Va rog spuneti-mi actorii de la acel film, mai ales pe wailey ala love struck
p. s : sper sa imi dati toate detaliile happy

3 răspunsuri:
| Lollάღ a răspuns:

Britt Robertson as Allie Pennington.
Gregg Sulkin as William Wagner.
Joey Pollari as Miles/Merlin.
Devon Graye as Marco/a member of the "Order of the Bear".
Molly C. Quinn as Jen/Guinevere.
Christopher Tavarez as Lance/Lancelot.
Steve Valentine as Mr. Moore/Mordred.
Don Lake as Mr. Pennington.
Ingrid Park as Mrs. Pennington.
Craig Hall as Coach Barker.

Iar aici găseşti toate personajele, cu un mic rezumat., dar este în englezăă :p

http://en.wikipedia.org/wiki/Avalon_High_(film)

| Roxana6277 a răspuns:

Britt Robertson (Allie), Gregg Sulkin (Will), Joey Pollari (Miles), Devon Graye (Marco), Molly Quinn (Jen), Christipher Tavalez (Lance), Steeve Valentine (Mr. Moore), Don Lake (Allie's father), IngridPark (Allie's mother), Antony Ingruber (Sean), Jordaan Tuitama (Tom), Anton Tennet (Matt), Gareth Samuels (Wayne), Craig Hall (Coach Barker), Allison Bruce (Coach Miganov), Jazmyne Van Gosliga (Susie), John Leigh (Mr Atkinson), Andrew Grainger (Campus Cop). Cam acestia sunt toti acorii, sper ca nu am omis pe nimeni