| Alina140663 a întrebat:

Buna TPU... spuneti'mi va rog numele din film/numele real/si cati ani are [ma refer la actorii din tenelovela Nini de pe disney chanel]

Răspuns Câştigător
| tpuvlad a răspuns:

Istribuția

* Florencia Bertotti - Nina ("Niní")Gómez/Nicolás Zampano, personajul principal
* Federico Amador - Tomás Parker, ambasadorul
* Paula Morales - Celina Martínez Paz, secretara personală și iubita ambasadorului
* Héctor Díaz - Horacio Raimundi, majordomul
* Esteban Meloni - Victor Martínez Paz, fratele Celinei
* Mariana Esposito - Vicky
* Diego Gentile - Sebastián, prieten apropiat al ambasadorului
* Sebastian Mogordoy - Ángel, electrician la ambasadă, aspirant la inima lui Niní
* Juan Manuel Guilera - Martín Parker, fiul cel mare al ambasadorului
* Sheyner Cristian Díaz Gómez - Chama Chan Parker, fiul cel mic al ambasadorului
* Iara Munoz - Sicilia Parker, fiica cea mică a ambasadorului
* Melanie Chong - Chow Parker, fata cea mare a ambasadorului
* Marta Paccamicci - Lupe, bucătarul
* Pablo Napoli - grădinarul și bunicul lui Nini
* Esteban Masturini - Juan
* Paula Sartor - Sofía
* Giselle Bonaffino - Lola
* Valentín Villafane - Abel
* Antonia Bengoechea - Zoe
* Juan Pablo Urrego - Tony
* Vanesa Butera - Carmen Juárez
* Agustina Posse - Eva
* Brenda Gandini - Jazmín
* Paula Chávez - Violeta
* Alessia Urreno- Alexis Miriam Connor, fata cancelarului, prietena cu Nini, si cea mai buna pretena a copiilor
* Nicolas Gentil- Nick Lucas- iubitul lui Alexis

2 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

* Florencia Bertotti - Nina ("Niní")Gómez/Nicolás Zampano, personajul principal

* Federico Amador - Tomás Parker, ambasadorul

* Paula Morales - Celina Martínez Paz, secretara personală și iubita ambasadorului

* Héctor Díaz - Horacio Raimundi, majordomul

* Esteban Meloni - Victor Martínez Paz, fratele Celinei

* Mariana Esposito - Vicky

* Diego Gentile - Sebastián, prieten apropiat al ambasadorului

* Sebastian Mogordoy - Ángel, electrician la ambasadă, aspirant la inima lui Niní

* Juan Manuel Guilera - Martín Parker, fiul cel mare al ambasadorului

* Sheyner Cristian Díaz Gómez - Chama Chan Parker, fiul cel mic al ambasadorului

* Iara Munoz - Sicilia Parker, fiica cea mică a ambasadorului

* Melanie Chong - Chow Parker, fata cea mare a ambasadorului

* Marta Paccamicci - Lupe, bucătarul

* Pablo Napoli - grădinarul și bunicul lui Nini

* Esteban Masturini - Juan

* Paula Sartor - Sofía

* Giselle Bonaffino - Lola

* Valentín Villafane - Abel

* Antonia Bengoechea - Zoe

* Juan Pablo Urrego - Tony

* Vanesa Butera - Carmen Juárez

* Agustina Posse - Eva

* Brenda Gandini - Jazmín

* Paula Chávez - Violeta

* Alessia Urreno- Alexis Miriam Connor, fata cancelarului, prietena cu Nini, si cea mai buna pretena a copiilor

* Nicolas Gentil- Nick Lucas- iubitul lui Alexis

| Brigi_5231 a răspuns:

Eu nu stiu toate numele doar a lui Nini si Tomas:d
Nini- Florencia Bertotti
Thomas- Federico Amar parcawinking