| Jakoban a întrebat:

Cine Tobi din naruto shippuden eu cred ca e Obito dar cred ca e si Madara
Si mai e o chiestie pe care nu o inteleg daca ar fi Obito cine la salvat dintre daramaturi si daca l-ar fi salbat cineva ori cum ar fi murit
Deci pana la urma cine e Tobi?
Un video daca se poate

3 răspunsuri:
| GuardianSoul a răspuns:

Inca nu se stie... Dar vom afla! Dupa parerea mea, eu cred ca e Obito, pentru ca toata lumea si toate personajele din Naruto prea se asteapta ca Tobi sa fie Madara. Insa eu cred ca nenea Masashi Kishimoto vrea sa ne socheze... Ma rog! Nu avem de unde sa stim inca!winking

| CatalinaGeorgiana a răspuns:

Tobi e Obito.Madara l-a salvat. Citeste manga 599.

| Madalin_Radu_1987 a răspuns:

Cititi manga si o sa aflatiwinking