| Inovssakura a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cei care citesc manga sau urmaresc animul Naruto. Sunt foarte foarte foarte confuza. Obito este tobi care este Madara? Ca nu inteleg. Parca Madara l-a salvat pe Obito atunci cand era sa moara

4 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Din cate stiu eu, tobi e obito de fapt da nu stiu cine e madara

| gicubezereu a răspuns:

Obito nu este tobi. tobi este madar si obito este introdus in naruto doar pentru a aduce lumea in neintelegare el este doar un baiat cere este folosit pe baza de corp madarei care il gaseste si face aceiasi tehnica ca si orocimaru pentru a prelua corpurile si a trai vesnic. nu te uita doar la filmulete animate mai si citeste manga. sper ca te-am ajutat astept panglica.

| Inovssakura explică (pentru gicubezereu):

De ce sa citesc manga decat sa ma uit la anime. Nu se intampla acelasi lucru? Imi place mai mult anime parca dc as m-as apuca de manga nu mi-ar mai placea acum o sa crezi ca nu imi place sa citesc dar nu e adevarat am citit putin si nu a fost cine stie ce. Parca animeul este plin de viata lucrurile se intampla mai lent ceea ce si vreau in manga imi fug ochii citesc imediat si nu mai e nimic special am toate alea puse pe tava anime-ul dupa parerea mea este mai atre are si muzica...smug O sa citesc manga poate cand vreau sa aflu neaparat ceva. Dar deocamdata nu vreau sa aflu inainte nimic DOAR chestia cu madara si tobi..si obto...mrg in final nu inteleg. Dar o sa aflu in anime, nu e asa?

| gicubezereu a răspuns (pentru Inovssakura):

Da