| RalucaSahnada a întrebat:

Cine urmareste serialul "iubiri secrete" sa imi spuna cine este "mascatul". Va rog frumoss.

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Partenerul lui Coman, nu mai tin minte exact cum il cheama.
Lui i-a fost mila de Coman, si a incercat sa-l ajute desi intr-un mod mai ilegal.
Problema este ca Madalin s`a ascuns cand 'Mascatul' a fost obligat sa`si scoata masca, si a vazut cine e.
Dupa ce au plecat cei doi, Madalin a luat masca.

9 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Mascatul era colegul inspectorului Coman! M-am uitat aseara.
Sper ca am fost de folos!:*:*

| IcsD a răspuns:

Tatal lui Madalin. Adica asta este parerea mea 90%. Este ialt, are burta, parul scurt si alb grizonat.
Funda?

| adnanandan a răspuns:

Patru, e coleg cu politistul ala.

| Daniela_3224 a răspuns:

Eu cred ca toate indiciile duc catre prietenul si colegul comisarului Coman, Petru cred ca il chema nu mai stiu sigur.

| UnCopilÎnMiniatură a răspuns:

Bună! kiss

Este Pătru, prietenul lui Coman! big grin

Baftă! kiss love struck

| screamo747 a răspuns:

Patru.

| AnNa99Marrya a răspuns:

Pai... ciudat ca nici eu nu stiu sigur dar cred ca este tatal lui Andrei.

| sweetdream_6585 a răspuns:

Eu cred ca mascatul este patru politistul...

| sweetdream_6585 a răspuns:

Patrulea cred{politistul}funda?