| Byencutzafrumoasa04 a întrebat:

Cine urmareste serialul " Pretty Little Liars "? M-am uitat pana la sezonul 2 episodul 19, cine stie daca vor mai aparea si celelalte episoade, cu siguranta trebuie sa fie mai multe... aa si cat timp dureaza pana apar, sunt nerabdatoare?! asa ca RASPUNS URGENT VA ROG! dau FUNDA, LOGIQ!

Răspuns Câştigător
| cat212 a răspuns:

Pai uitate pe vplay(.)ro si sunt 20 de episoade din sezonul 2. Ar trebui sa fie o pauza pana in Martie, dar inca nu se stie data exacta. Dureaza o saptamana, la ei apar Lunea dar la noi abia Marti! O singura data pe saptamana.

1 răspuns:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A aparut si episdou 20, uita-te pe vplay, iar episodul 21 va aparea pe 21 Feb