| natural a întrebat:

Cine urmareste serialul "suflete pereche"? Stiti cate episoade are? Mersi:*

15 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Si eu urmaresc serialul si imi place foarte mult mai ales de cand este acea frumoasa poveste de dragoste dintre Purvi si Arjun.
Serialul a ajuns momentan la 651 de episoade si poate vor mai fi.
Uite aici tot rezumatul:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pavitra_Rishta
Stiu ca e in engleza dar daca dai pe google translate ai sa intelegi cat de cat.
Sper ca ti-am fost de ajutor! :)

| zDenYz a răspuns:

Are multe ff multe episoade te poti uita online pe youtube are cam 250 ep Fundabig grin>?

| 愛LeEu愛 a răspuns:

90!

| คเค๓เк a răspuns:

Are in jur de 250 de episoade de unde dq sa fie 750 voi nu ganditi!
laughing

| Klaudya27 a răspuns:

Nu stiu cate episoade sunt, dar pana cand totul nu se aseaza la locul lui, adica toata lume sa fie fericita filmul nu se termina

Alte răspunsuri
| IonutStefan96 a răspuns:

651 de episoade

Alte răspunsuri
| plmoknijb a răspuns:

Eu il urmaresc.Nu stiu cate episoade are dar stiu ca mai sunt multe lucruri care trebuie sa se intampleTtrebuie sa nasca Shravni si dupa pleaca de acasa de la Manav si el se impaca cu Archana si ramane si Archana insarcinata si Varsha dar ea face avort si nu mai poate ramane insarcinata si Vaishali ramane dar face avort si divorteaza de sotul ei fiindca el mai avea o sotie si un copil. Pana la urma si Archana pierde copilul fiindca are multe complicatii. Sunt multe lucruri care trebuie sa se mai intample.Atat pot sa iti zic.

| dianavultur32 a răspuns:

In jur de750

Alte răspunsuri
| Deea_Deutza_1994_tX5u a răspuns:

Mda. Stiu pe cineva care s-a uitat la toate episoadele dar nu stiu unde. Si cica vor divorta iar. Dupa ceva timp Teju o sa o auda pe bunicasa vb cu Sachin despre divort ca ei l-au planificat etc. iar Teju se supara si ii spune lu Manav, iar dupa Manav le ia pe fete cu el si pleaca la Archana, dar Archana se mutase intr-un apartament. Dar oricum o gaseste. Asta stiubig grin

| Daniela09 a răspuns:

Inca ruleaza la tv in India... si aseara a fost episodul 975... Puteti sa va uitati si pe wikipedia si veti vedea ca am dreptate.