| Vikky2209 a întrebat:

Cine va place mai mult Daymon sau Stefan din vampire diares si de ce?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Normal ca Damonlove struck.ptr ca el face tot serialul, e atat de sexy dar cel mai mult imi place ca e arogant.il adorlove struck.el se strofoca mult mai mult pentru Elena decat Stefan.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Elenabig grin

| MindExplode a răspuns:

Damon e mai frumos atragator si o iubeste foarte mult pe Elenahappy

| veronica a răspuns:

Damon si apoi stefanhappy

| Anet a răspuns:

Damon :X pentru ca e super sexy, si in plus am eu o atractie fata de baietii rai :d

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Damon, are ceva : Ochi aceia scliptori, privirea de catelus cand este gelos love struck, cand o saruta pe elena parca ar fi in al noualea cer. Din pacate Katherine nu il iubeste si elena. este ceva intre ei dar elena il alege pe damon. Si stefan este hot foarte romantic, bea sange de animal, elena il alege pe el pentru ca e super generos si-ar da si viata pentru. ea love struck Damon - Sexy si rau Stefan - Sexy si Sensibil love struckx

| Crista123 a răspuns:

Stefan :X loveeee Stefan, e viata mea :X