| IoanaSalvatore a întrebat:

Cineva "dependent" de filmul The Vampire Diaries? love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

14 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Mie imi place, dar nu sunt dependentalaughing
Imi schimb imi plac cartile foarte mult:X Sunt fenomenale.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eulove strucklove struck sunt foarte dependenta. m-am uitat la sezonu 1 de 3 ori si acum ma uit la sezonu 2 si e atar de frumoslove struck il ador pe Damonlove struck

| winchesters a răspuns:

Euulove struck.il ador pe Damon. e un serial captivant! love struck

| veronica a răspuns:

Si eu ...si plec in concedia acum pentru 15 zile si am sa magandesc numai ma faptul ca iesa serialele si eu am sa le vad cand vinsad

| secret96 a răspuns:

Eu sunt dependenta, dar mai ales de Damon :X:X:X

| ThinkPink a răspuns:

Cam eu, si mai cunosc o multime happy

| MANDY_2679 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie serialul laughing
Maine la ora asta ma uit la urmatorul episodbatting eyelashes si subtitratbatting eyelashes

:X I love VD :X:Xrolling on the floor

| MANDY_2679 a răspuns:

@yonny
laughing sezonul 2 inca se mai filmeazalaughing in orice caz, nici macar nu s-a diifuzat in totalitatewinking
poate 1happy

| 123098lolol a răspuns:

Euuu!

| ScreamingSoul a răspuns:

Of courseee! love struck
il adoooor pe Damon

| yonny_8216 a răspuns:

Da e fain Nu st dependenta da e super filmu big grinmai am de vaz ultimele 2 ep din sez 2 big grin e destul de captivant happy

| creatza_7850 a răspuns:

Addicted... damon is so so so everything... i'm in love

| Ancutza_5578 a răspuns:

Si mie-mi place foarte mult serialul asta, nu sunt dependenta, dar imi place tare mult de Ian love struck (Damon) el si Paul (Stefan) fac tot filmul love struck numai de dragul lor cred ca se uita majoritatea oamenilor laughing), oricum serialul e superb love struck'!

| kathy_7874 a răspuns:

Prea fain serialu! sunt total obsedata de el, eu sunt obsedata in general de vampiri, da oricum e super tare, si damon e sexy rau de tot