| anonim_4396 a întrebat:

Colega mea de banca m-a intrebat de un film in care juca justin bieber si avea in jur de 14 ani mi-a zis ca vrea sa stie cum se numeste, mi-a mai zis ca l-a vazut pe disney chanel, imi puteti spune cum se numea?

4 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Justin Bieber o sa joace rolul unui adolescent rebel in serialul CSI
http://www.utv.ro/......ialul-csi/

funda?;))

| florentina1231 a răspuns:

Cu siguranta era Never say never....este mai mult un documentar despre viata lui! funda?happy

| anononimus1234 a răspuns:

Colega a zis ca in film mai apareau doi baieti dintre care unul ajunge tocilar(are parul blond)si celalalt devine un tip tare, in film apare si Chelsea Staub, iar Justin Bieber juca rolul unui tocilar cu invetii ciudate, in film el inventeaza o masina a timpului.

| florentina1231 a răspuns (pentru anononimus1234):

Imposibil ...nu este Justin Bieber...