| sowhatt a întrebat:

Comedii dar comedii sa fie! (cu adolescenti)stiti? Chiar vreau sa rad! dau funda.

Răspuns Câştigător
| ZambesteCuNoi a răspuns:

Uita-te aici sunt cele mai super filme, eu le ador, sper si tie sa-ti placa : http://diky.info/? page_id=134&lang=ro

6 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

E bine si daca sunt animeuri?
incearca:
sakurasou no pet na kanojo
tonari-no-kaibutsu-kun
oreshura

| Diamantsacru a răspuns:

Scary movie, click-zapand prin viata(e o drama si o comedie dar si o lectie de viata!-nu include adolescenti), un secreto de esperantza(destinat adolescentilor si tot o lectie de viata), cenusareasa moderna(nu e desene-super comedie)
FUNDA(sau nu te tii de cuvant?)

| rozuleculoareamea a răspuns:

Dirty deads

| alinuu_5268 a răspuns:

Marea Mahmureala 1 si 2

| Micoto a răspuns:

Virgina la 18 ani e foarte haioasa...