| biancatwt7 a întrebat:

Cred ca 55 sau 59 eps dar nu inteleg cate sezoane are. eu am vazut ceva pe youtube unde scrie ca e sezonul final si eps 33 unde bahar este omorata de temmuz cred ca il cheama la ordinul lui gengiz( care vroia sa o omoare pe eysan dar o incurca cu bahar) deci bahar moare impuscata...id-ul meu care vreti sa vb de ezel: bianka.byanka@yahoo.com P. S: ador ezel... va astept :*

2 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Deci ta rog eu si pe tine si pe ceilalti interesati de pe TPU sa nu se mai chinuie sa dea raspunsuri ca nu vei afla niciodata nimic mai bine uita-te pe site-ul oficial.In plus acolo nici nu s-a terminat Ezel! http://www.ezel.tv/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: