| anonim_4396 a întrebat:

Credeti sau stiti ceva oficial daca serialul In Mintea Criminalului va mai avea vreun sezon? adica sezonul 8, ceva zvonuri? ...caci cam asa s-a intamplat si cu 7...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU va mai fi Sezonul 8 din The Mentalist - vezi linkul :
http://when-will.net/......-date.html

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sezonul 7 l-au facut asa de amoru artei pentru ca nu era deloc necesar dar hai sa mai faca un banut. pe wiki scrie ca s-a inchieat si nu mai exista zvonuri cum ca s-ar intoarce

| xMentalistul a răspuns:

In mintea Criminalului, se sfarseste cu sezonul 7 care are in jur de 12 episoade.Nu va exista o continuare.