| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine o sa ramana burlacita?

8 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

laughing cred ca se intoarce la cristeaoh go on

hai frate.crezi ca aia vrea sa ii intretina si pe aia? ea cauta un barbat cu bani sa o tina in puf.a fost platita cu 300000 euro ca sa participe la emisiuneoh go on

| Dumnezău a răspuns:

Cu Mama Homida, maica...

| Parisblue a răspuns:

Cu niciunu probabil, da daca ar fi sa castige unu poate Andrei ala care e gen Botezatu, cu ochii albastriibatting eyelashes

| Shopiaalin a răspuns:

Andrei Duminitriu love struck!

| Rucsiii a răspuns:

Alin sau Andreiii.love struck Sperlaughing

| dyana_6840 a răspuns:

Nu se stie

| Aalecsa a răspuns:

Cu niciunul, in finala sunt Alin si Adrian iar ea le da cu flit la amandoi

| annyta15 a răspuns:

Mmm...mie mi se pare emisiunea asta un fals,pentru ca editia trecua la burlacul,cum a fost posibil ca el(burlacul) sa o aleaga chiar pe Ana Maria, iubirea vietii lui laughing, sa fim seriosi...si cred ca il va alege pe botezatu' laughing