| xCookiieMonster a întrebat:

Cui i-a placut Lemonade Mouth? si care sunt melodiile voastre favorite ca dar coincid la fel ca ale mele dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Melodia care imi place cel mai mult e Determinade si a doua e Breakthrough si a treia Somebody.

11 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Mie imi place tare mult Lemonade Mouth melodiile mele preferate sunt : Determinate :http://www.youtube.com/watch?v=DPs6MoPVcZ4&feature=related si Breakthrough : http://www.youtube.com/watch?v=0lCCu8OV_xI&feature=related tie care iti plac?[aproape toate imi plac ] aa si imi mai place si samobody

| Andreeaツ a răspuns:

Determinate - cea mai faina big grin

| RoxxuInna a răspuns:

Mia placut enorm si mel pref este determinate

| Bobo15 a răspuns:

Mie mi-a placut Lemonade Mouth si melodiile preferate sunt Determinate si Breakthrough.

| Ionela78 a răspuns:

Mie mi-a placut, si mi-au placut :determinate, somebody, Breakthrough...cat atatbig grinfunda?

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Determinate si mai ales de felul in care a dato Adam Hicks.eu nu pot sa cant asah repede cuvintele si sa se inteleaga ce spus...bv super filmu:X:X:X:X

| Anonymous0 a răspuns:

Mie mi-a placut

melodie mele preferate din Lemonade Mouth sunt: Determinate
Somebody
Breakthrough
More Than A Band
She`s So Gone
Turn Up The Music
Here We Go
funda+vot?big grin

| JoeyRush a răspuns:

Mel mea preferata e Linkin Park - High Voltage,nu stiu daca e gen "gura de limonada" dar am vazut intreebarea si am zis sa postez, ascult-o, daca iti place ascult-o happy

| d4NNy3lL a răspuns:

Melodia care mi-a placaut este She`s So Gone, dupa parerea mea cea mai buna, a doua Determinate urmata de Breakthrough

| catalina_8256 a răspuns:

Mie! melodia care mi-a placut a fost determinate!happy