| AmandytaErhan a întrebat:

Cui i place de adrian tutu de la romanii au talent?

23 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Tuturor le place!

| BellsC a răspuns:

MIE,mie,mie,mie.nu ''E EVIDENT''?laughing
Il adorrr e asa de scump...cryingsi melodiile lui ma pun pe ganduri ca nu ar trebui sa ma comport urat cu parintii mei nici macar o clipa...pentru ca intr-o secunda se poate duce totul si sa ramai singur si e foarte greu sa-ti revi.Adrian este un caz rar fiind un om puternic si talentat pe deasupra, imi pare ft rau pentru el. Sper sa castige pentru ca merita asta.

| M a răspuns:

Mie imi place de ellove struck
eee prea frumos. canta frumos. compune niste versuri excelente. danseaza suuper tare.
Merita sa castige!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Mie nu imi placesadil iubesclove struck laughing
e asa de draguthappyplus ca nu are parinti.la cat de trista si de impesionanta e povestea lui, nu l-am vazut odata ca sa nu aiba zambetul pe buzelove strucknu stiu dc, dar am ramas socata cand am auzit povestea luicryinge asa de greu fara parinti! imi dau seama!crying
tie iti place?thinking a.si asre si o voce superba si mi-a placut mesajul pe care la transmis in semifinala.happy
tie iti place? nu cer neaparaty funda, pentru ca am zis din inimalove struck papa!

| Xcel98 a răspuns:

Mie imi place :X funda?

| Xcel98 a răspuns:

Mie :X funda?

| N3X7 a răspuns:

Mie :X

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Mie imi placeebatting eyelashesam si id lloihee hee

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Mielove struck

| Andreea_7327 a răspuns:

Mie canta foarte frumos si intr-adevar are voce

| MirelaMirela a răspuns:

Mie dar cel mai mult imi plac mesajele sunt deosebite

| Gabriela_1214 a răspuns:

Nu stiu daca te referi la cum arata sau la talent, dar imi plac amandoua!

| Esm a răspuns:

Miie imi place day dreaming :X:X :d

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Mie,e chiar talentat si cantecele chiar au ceva de spus:X

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Mie, e foarte talentat si cantecele lui chiar au ceva de spus:X

| SME a răspuns:

Mie

| InGeRaS2011 a răspuns:

Mie melodiile sale st super

| moji a răspuns:

In opinia mea, doar pipitelor de 10-15 ani si devoratorilor de drame...

| moji a răspuns:

E grav daca Tutu le-a deschis ochii copiilor sa-si iubeasca parintii.

| miky_4070 a răspuns:

Mie are talent si e si frumos si are si succes si sper sa castige:X:X:X:X

| StEfAnIa_9543 a răspuns:

Mie il ador

| Sweetalexys23 a răspuns:

Mielove strucklove strucklove struck:love strucklove struck

| deny_6633 a răspuns:

Imi place happy esti din focsani?