| VanillaBie a întrebat:

Doar ca sa stiu voua va place tutu adrian de la romanii au talent?
daca nu stiti despre ce e vorba cautati pe net romanii au talent tutu adrian

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Adrian pot sa spun este un baiat extraordinar si doresc mult sa castige el concursul pentru ca el chiar are talent si merita sa castige desi i-a murit parintii el a avut curajul sa mearga mai departe, nu s-a dat batut niciodata si il admir foarte mult.El este unul din putinele persoane care au talent in adevaratul sens al cuvantului si cred ca este o persoana extraordinara din punctul meu de vedere.Eu l-am votat si sper sa castige deoarece el este un exemplu pentru noi toti el a demonstrat tuturor ca "Romanii au talent".Si vreau sa ajunga acolo unde ie locul sa fie un "Eminem al Romaniei".

10 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Daaaaaa!
Il sustin 100% si am sa-l votez si in finala:Xpt ca el merita sa castige.
Are un talent de nedescris si sa compuna si sa cante si sa danseze...si ...nu stiu de unde are atata putere pentru ca viata i-a dat palme grelesadsaracutzul prin cate a trecut din cauza ca parintii l-au lasat si au plecat sus in ceruri.
Mi` a placut imnul*pentru emisiune chiar este ...frumos dar cel mai mult mi-a placut in semifinala cu melodia Iubiti-va parintiisad am plans si mi-am luat mama in brate fiindca toate versurile acelea aveau sens si nu are cum sa nu`ti placasad
Adrian 4ever!
ps:va rog mult votati`l si in finala!:*

| deea89 a răspuns:

Este un baiat de nota 10, 50 big grin e si foarte talentat love struck

| lauryss a răspuns:

@irina E din Focsani Adrian happy
Si mie imi place foarte mult...intr-adevar mesajul pe care il transmite el este unul cu adevarat puternic si plin de invataminte

| Cici4Mici a răspuns:

Da foarte mult imi dai fundita ca nu am nici una pls.

| dragutza98 a răspuns:

Da eu sunt verisoara lui si-i tin pumnii indifernt ce greu va fi pentru ca eu am incredere in el si+l-am votat

Răspuns utilizator avertizat
| VanillaBie explică:

Mie imi place mult!

| purpleicetwice a răspuns:

Da il iubesc e din onesti din orasul meu

| Anda_5861 a răspuns:

Da il ador...am toate melodiile lui si era sigura ca el o sa castige de cand a intrat in semifinala:X:X:X

| Adelinaa_9695 a răspuns:

Pur si simplu il ador:Xhee hee.Pe langa faptul ca este foarte talentat, este si frumos laughing!