| EveTorres a întrebat:

Cui ii plac trasnitii? mie da! care sunt personajele voastre preferate? ale mele sunt:Marlanu, Afrodita, Ema si multi alti.

9 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Si mie toti ostia doar ca apuc doar 20 min sa ii vad ce ma culc pentru ca invat dimineata

| βσσblėėŝ a răspuns:

Mie!laughingimi plac marlanu', pupaza, sofia si baba frosalaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Beny30 a răspuns:

Vandam, Marlanu, Afrodita aproape toti.

| g3orgiana16 a răspuns:

Marlanu:d evident:-p

| Ana a răspuns:

Si mie imi plac, nu pierd niciun episod. Cel mai mult imi place cum joaca Chiorete, Pupaza si Marlanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac! Mie imi place de Vandame, Ema si Pupaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac. Bani aruncati degeaba.

| Ene_Maryan_1990 a răspuns:

Oi fi avand eu 13 ani dar m-am uitat de la inceput.
Cel mai mult imi place baba Frosa, Marlanusi multi alti

| szaszsebespaul a răspuns:

Marlanu