| oOInoOo a întrebat:

Care sunt personajele voastre preferate di naruto? Mie imi plac :Ino, Sakurasi Hinata

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce a așa amuzant?

| AikkoxD a răspuns:

Mie dă AikkoxD.

| GabiiHaș a răspuns:

De mine.

| Lynna a răspuns:

Pai mie imi place se Naruto, Sakura, Kakashi, Tsunade si Itachi. ( ai gresit categoria)

| Ashadow a răspuns:

Nu imi place Naruto(nu stiu dc e lumea asa nebuna dupa acest anime) dar din ce am vazut din Naruto normal imi placea de Itachi.Si apropo intrebarea nu e amuzanta

| mola a răspuns:

Mie imi place ROAR.

| 00AName00 a răspuns:

Nu imi place naruto.

| Snowal15lea a răspuns:

Imi place Goku.

| SilentSuicide a răspuns:

Eu nu stiu nici macar un personaj, nici macar despre ce vorbesti dar in fine, mie imi place de cel mai bun ucigas din acel anime...
P.S. nu stiu care e ala, poate imi spui tu big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Chronicles a răspuns:

Ai greşit categoria.

| Andreea304 a răspuns:

Si ce legatura are asta cu T/A?

| Minato1 a răspuns:

Minato, Shikamaru, Gaara, Hinata si kushina
Apropo si intrebarea trebuia pusa la categoria Benzi Desenate sau Conversatii.

| oOInoOo explică (pentru Minato1):

Scz aveti dreptate am gresit categorialaughing