| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai spune la filmu ila, e cu o fetita care se intlaneste mereu cu moartea si fetita vrea sa o alunge pe Moartea care vrea sa il i-a pe un General conte, capitan sau nu mai stiu exact cum ai spune.
Filmu e ceva horror, SF, comedie.
Si is mai multe personaje cu superi puteri, unul stiu ca putea sa sufle cu putere.Mai stiu ca ajung pe luna si acolo ai inchide cineva intr-o colivie mare.
Ai un fel de poveste pentru copii da mie mi-a placut filmu mult de tot.
Stiu ca moarte mereu ai urmareste si fetita care are rolul principal mereu intervine sa nu ila i-a pe... nici nu mai stiu cum ai spune ca dupa numele lui ai zice la film.
Daca stiti spuneti-mi apreciz mult.

Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| AlexiaMaria87 a răspuns:

Chucky?