| colin16 a întrebat:

As vrea sa vad filmu The Grudge si nu as vrea sa il vad singur ca nu ii asa tare sa te uiti singur. ii foarte tare? adica cum ii filmu stiu ca ii horror dar ii foarte fain sau nu prea?

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu am vazut toate partile singura
Treaba e relativa, depinde de ce ti`e frica. Daca esti genul care se sperie de fantome e destul de infricosator, da sa stii ca are unele faze extrem de comice laughing (copil care miauna, fata care bea litri de lapte si`i scuipa la loc), dar daca esti mai mult cu crime, ucigasi, chestii sadice, nu e asa de infricosator. Mie una nu mi s`a parut cine stie ce...
vizionare placuta happy

1 răspuns:
| HappyUserUnknown a răspuns:

Sa-ti spun parerea mea happy.Mie nu prea mi-a placut The Grudge, varianta americana, cat mi-a placut varianta originala, japoneza. E mult, mult mai tare/horror decat cea americana big grin.si are mai multe parti happy...3 mi se pare, nu stiu sigur