| BlueFeeling a întrebat:

Care este filmu vostru favorit si de ce fel este [ comedie / actiune / horror / etc. ]?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am mai multe, din diverse genuri. Cateva dintre ele: The Crow (fantasy), Texas Chainsaw Massacre, Halloween, Autopsy (horror), SLC Punk, Requiem for a Dream (drama), Trainspotting (comedie/ drama) si multe altele.

| MissxD a răspuns:

Horror: Seria intreaga Saw

| BlueFeeling explică (pentru MissxD):

E mistoo; x

| MissxD a răspuns (pentru BlueFeeling):

Dar filmul tau preferat? Care este?

| BlueFeeling explică (pentru MissxD):

Hmm. Imi place Seria Twilight big grin In rest mai imi plac. Mirrors sau Alvin & Veveritele laughing E dragalas!

| Dariusuu a răspuns:

Jumper. Pur si simplu il ador puppy dog eyes. Recomand love struck

| xxdrgn a răspuns:

Buna!
"Koizora (Cerul iubirii)". Film japonez, genul: dragoste, drama. Exceptional!♥ Pana si pe cei mai seriosi oameni i-a emotionat. Un film genial, nu sunt destule cuvinte frumoase sa-l descriu. ^^

| CristalMine a răspuns:

Ce-mi mai place intrebarea! Deja stii ca seria mea preferata de filme e twilight da, oricum, ti-o mai spun odata: I