| lexy_3988 a întrebat:

Cum credeti vor fi impreuna damon cu elena in sezonul 3 sau cu stefan? de ce credeti asa? dau funda.

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Stefan probabil va pleca si va fi rau pentru o perioada, dar Elena il fac va cauta. Intre timp, sigur va fi ceva intre ea si Damon, chiar daca ea inca il iubeste pe Stefan. Presimt astalaughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Elena si Damon pornesc in cautarea lui Stefan si Klaus.In timpul acestei cautari, Elena va incepe sa puna la indoiala iubirea sa pentru Stefan si se va simti atrasa de Damon.

| BlackR0se a răspuns:

Damon cu Elena...
Deoarece Stefan va fi vampir rau jumatate din sezon din cate am auzit love struck
Abia astept sa apara!
Pwp:*

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Eu sunt sigura ca intre elena si damon va fi ceva.Tre sa aiba si damon o sansa sa fim seriosilaughingmai ales ca stefan nu va fi prin preajma.

| Aditzu a răspuns:

Sper sa fie impreuna laughing cum dc?!

| CarmenAndrada a răspuns:

Din cate am auzit damon si elena vor face un cuplu in sezonul3.Pt. ca Stefan fiind cu Klaus Damon va ramane langa Elena si se vor apropia.in plus cuplul damon+elena e mult mai reusit decat stefan+elena.se vede si in realitatewinking