| MiSSyoUNow a întrebat:

Cum il chema pe actorul care a fost jessie in bona mea e un vampir?

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Joe Dinicol

| MiSSyoUNow explică (pentru IseeVoices):

Imi dai te rog si un link unde gasesc poze frumoase cu el, te rog? dau funda

4 răspunsuri:
| skumpykdoll12 a răspuns:

Joe Dinicol... daca mai vrei si alti actori intreaba-ma big grin

| skumpykdoll12 a răspuns:

Il cheama Joe Dinicol, pentru poze uita-te pe facebook la profilul lui(daca ai cont) sau http://www.google.ro/......tp?/search ...in realitate e cu mult mai urat decat in film :D... sper ca ti-a placut!