| Ioanantonia a întrebat:

CUm o cheama pe asistena care a nascut-o pe Sisi in serialul Nini? Fundaa big grin...(numele real) si cel din film Hortesia parca si cv big grin

Răspuns Câştigător
| AndyAndrey35 a răspuns:

Agustina Posse - Eva, Hortesia nu daca vorbesti de asistenta aceia tupista care se pune in patul selinei...laughing daca nu spune-mi alt detaliu da-mi funda daca e puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| daryaalesia a răspuns:

Agustina Posse-Eva Hortensia
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru daryaalesia):

Apropo pentru ce iti trebuia?

| Ioanantonia explică (pentru AndyAndrey35):

Pooi ii placea unui baiat din clasa de ea si vroiam sa ne batem joc de el laughing)