| Anonim5566 a întrebat:

Cum pot descarca filme gratis? Si daca se poate si fara conturi? Exista vreun program special, cum este atunci cand descarci muzica:descarci programul si pui linkul filmului/melodiei si el ti-o da? Funda pentru cel care ma lamureste cel mai bine,

3 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Descarci filme, muzica, jocuri sau ce vrei cu unele programe. Poţi căuta pe Google, pentru că TPU nu lasă să punem numele unor programe de piraterie.

| DDCC a răspuns:

Bună! Există unul pentru orice video, se numește Internet Downloader Manager însă nu e gratuit, are trial 30 de zile. Totuși există și unele gratuite:
Free Download Manager, Cryptload, JDownloader, Download Studio. Da, exact, dai "copy+paste" la link, cum zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi descărca filme gratis de pe site-ul www.Kiss-Zone.net.