| TheBestLife a întrebat:

Cum pot pune subtitrarile la filme!? (cit mai simplu)

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

DivXLand Media Subtitler, mi se pare cel mai usor de folosit si e gratuit.

Il poti lua de aici:
http://www.softpedia.com/......tler.shtml

5 răspunsuri:
| SugarAndSpice a răspuns:

Deschizi filmul in BS Player, dai click dreapta si adaugare subtitrare. Cauti subtitrarea in calculatorul tau, dupa care dai ok. Si gata!

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

1poi le downloadezi daca nu le ai
2dai drumu la film
3pui sbtitrarea pe film
4 vizionare plaqta
fundita?:*

| alienware a răspuns:

Pai aprinzi filmu (recomandat cu programul bsplayer) dupa aia iei subtitrarea si o pui peste film, da-mi id tau de messenger si o sa iti explic mai bine

| anku_4913 a răspuns:

Le adaugi o data cu filmul in Bsplayer sau ce program ai tu.
:*

| Annie90 a răspuns:

Trebuie sa fie in acelaşi fisier, iar subtitrarea să aibă acelaşi nume cu filmul(numai extensia diferită).

Fundă?