| dragon3 a întrebat:

Cum pot sa fac un site pe care sa pun filme gratis si de unde iau filmele pentru el sa stiti ca dau funda pentru cel mai rapid si corect raspuns

Răspuns Câştigător
| Mihay4 a răspuns:

In primul rand! Daca doresti sa faci un site cu filme, trebuie sa detii drepturi de autor, daca te prind ca ai filme fara drepturi de autor faci inchisoare, in al doilea rand nu te-as sfatui ca sunt costuri mari, un film costa 10-20 euro (minim 50 ron), de aceea unele site-uri cu filme cer bani utilizatorilor. Deci mai gandeste-te.