| madalykuka a întrebat:

Cum pot sa vac sa mi se incarce mai repede videoclipurile de pe youtube si trilu? exista vreo smecherie?:-ss
dau fundita:*
dar la filmele online?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu exista nici o smecherie! daca vrei sa ti se incarce mai repede, ia-ti un net mai bun! ...sau da mai existau cateva mici smecherii care iti mareau viteza de net, dar dupa cateva zile ti se bulea de tot netu si nu mai pornea!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Depinde de viteza pe net pe care o ai alocata
cu DownoadHelper poti descarca videoclipuri, filme...se instaleaza in bara de navigare la mozilla si este un supliment al acestuia...click in bara meniului la mozilla pe unelte\suplimente\in bara de cautare scrie DownoadHelper si instaleaza-l iconul lui o sa apara deasupra fiecarui videoclip, film sau devine animat cand le detecteaza postat la 9 Ianuarie 2011 10:01

| Dragotta a răspuns:

Da exista o smecherie se numeste internet mai rapid(crede-ma merge sigur)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de browserul pe care il ai.iti recomand google chrome sau opera. le gasesti usor pe google.
Google chrome:
http://www.google.com/....../eula.html
Opera:
http://www.opera.com/download/get.pl?id=33343&thanks=true&sub=true

| pitbull60 a răspuns:

Exista un program numit Video SpeedBit Accelerator.se incarca foarte repede videourile de pe orice site...la mine cel putin functioneaza!

| marcelboss a răspuns:

Da sigur ai nevoie de un calculator mai bun sau un internet mai bun!

| EuCaAsaSpunEu a răspuns:

Nu. nu exista nici o "smecherie " pentru asta. e din cauza netului, are viteza mica.

| Stefffanutz a răspuns:

SpeedBit Acceleratorhappy

| MultiNyku1 a răspuns:

La youtube cand incarc ceva si mie imi merge greu dar eu mai umblu pe web si merge mai repede...