| CaBBro a întrebat:

Buna seara tuturor! Am si eu o problema,imi merg intrerupt si in reluare videoclipurile de pe youtube,si filmele la fel, daca ma uit online..care poate fi cauza? Astept un raspuns va rog!

4 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

1. Conectiune slaba a retelei de internet
2. Placa video ( incearca sa ii faci un update )

| Axys a răspuns (pentru abcde12345):

nu are cum sa fie placa video posibil cum ai sppus tu poate fi netul ori e de la praful din pc happy se incalzeste repede si asta poate fi o cauza happy.

| abcde12345 a răspuns (pentru Axys):

Poate sa fie si palca videowinking eu am avut in trecut o problema de genul acest, nu avea update facut si nu era la zi cu noul youtube, noua " tehnologie"

| Axys a răspuns:

Totul depinde de procesor poate nu-i curatata unitatea sau leptopul depinde e ai sau mai pote fi o cauza netul tongue