| lAnonyml a întrebat:

Cum pot sa vizionez un film ce nu este difuzat in Romania?happy, Numele filmului este 'The Avengers'. Dau funda + Un cont Metin Level 71 sau un cont pe Imvu Level 4 la creeat vip & age 9 Pagini in shop cu 20k pe el si mai are de primit credite de la creeati. happy!

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Este aparut antro varianta cam nasoala adica tras cu camera din cinema asteapta vero 3 saptamani pana apare vreo varianta mai buna

| robert35 a răspuns:

Daca vrei ati dau niste link sa-l vezi dar nu merita robertcazacu35 mess

| Cosmotel a răspuns:

Premierea in cinematografe este pe 5 mai. nu mai poti astepta putin? n-ai cum sa-l gasesti online, stai linistit ca asa un film nu scapa asa usor nici macar inregistrat.

| YourKiss a răspuns:

Eu folosesc saitul,, FilmeHD.ro'' cauta`l acolo, daca il gasesti, plz fundita, iar daca nu inlocuieste,,.ro'' cu,,...'' depinde in ce tara este difuzat.big grin