| daniela_1837 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de imvu sa fie fata si unul de metin sa fie fata cu orice si sa sa aiba macar level 24

Răspuns Câştigător
| kiss99 a răspuns:

Ok iti zic eu dar pe privat ca nu vreau sa afle toti

4 răspunsuri:
| MmMou009 a răspuns:

De ce nu-ti faci tu unul singura pe imvu.e gratis plus ca ai destule metode de facut free credits pe site...deci ti-l poti echipa cum ai tu chef...nu mai cersiti intruna!
Nimeni nu o sa dea asa conturi in care au investit mult pe gratis la persoane random...decat daca esti dispusa sa platesti pentru munca lor.

| ElenaLove2 a răspuns:

Nimeni nu prea o sa iti deie conturi pentru ca poate sa iti dea un user gresit, asa ca mai bine iti faci u si esti mai insigurantabig grin

| sefu_7575 a răspuns:

Nimeni

| daniela_1837 explică:

Eu iti dau dar pe privat