| WoKy a întrebat:

Cum pot vedea canale romanesti tinand cont ca sunt in Germania si nu am un recevier romanesc la mine.
Ma intereseaza mai mult programele de sport, acum c-a inceput campionatul si UCL, UEL.
Voyo e o varianta? Vreau si calitate, nu live streaming-uri. Stiu eu... ceva cu abonament.
Funda pentru cel mai elocvent raspuns.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai internet bunicel, poti viziona o gramada de programe de la Digi (RCS-RDS), dintre care sunt multe se sport, legal si gratis:
http://www.digi-online.ro
Sper sa-ti satisfaca doleantele.
;)

| valentin2004paduraru a răspuns:

Poti sa cauti pe internet
Ex:numele canalului

| valentin2004paduraru a răspuns:

Cauti pe internet