| vegeta a întrebat:

vreau sa-mi spuneti si mie daca cunoasteti vreo aplicatie pentru telefon cu programele romanesti pe care le poti vedea live si care sa mearga ok pentru ca asa am vazut si eu pa magazin play o gramada de aplicatii din astea dar cand ma uitam la comuri cam toti spuneau ca nu merg si asa mai departe vreau sa mentionez ca am un telefon LG p350 cu android 2.2 si sa-mi spuneti daca cunoasteti vreo astfel de aplicatie cu ce se foloseste cu mega de net cu semnalul de la telefon sau etc dar nu asi dori o aplicatie care sa coste gen voyo sau antena play care iar costa si as mai dori sa-mi spuneti cam ce programe poti vedea pe aceea aplicatie pe care mi-a veti recomanda dau funda pentru un raspuns care ma va ajuta... happy

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Pai eu pe tableta folosesc-boxtv pentru filme online,pentru posturi tv romanesti inclusiv hbo, axn, desene, discovery, etc folosesc aplicatia Romanian tv online!
cam atat iti trebuie.
dar ai grija...eu folosesc wifi! merge si daca ai internet pe mobil dar in general cand ai posibilitatea si esti intr-o zona cu semnal wifi folosestel nu sta pe ganduri...ruleaza posturile mai bine.
dupa ce instalezi aplicatia, deschideo si vezi ca o sa iti zica ca trebuie sa instalezi si sopcast! fa-o! la urma pentru o vizionare buna poti instala si Mxplayer si dupa ce instalezi mx-ul vezi ca poti instala si codecurile pentru playerul Mx.
atata tot.dar crede-ma ca merita.
funda?