| marius3lw a întrebat:

Cum se cheama melodia care canta in filmul "The hangover" din minutul 13 e melodia cu nane- paranoia doar ca e in engleza si nu stiu cum se cheama. Funda!

Răspuns Câştigător
| lucianoxxl a răspuns:

Presupun ca stii ca Nane nu are nici o melodie "paranoia" si daca te referi la melodia "la la la" at negativu ii luat de la melodia asta: Kanye West - Can't Tell Me Nothing FUNDA pls

1 răspuns:
| Lio a răspuns:

Cred ca se cheama : Kanye West-Stronger.
Oricum, poti verifica asta din soundtrackul filmului, adica toate melodiile de acolo de pe situl:
http://soundtrack-movie.com/hangover-2/