| afrodita3333 a întrebat:

Cum se fac subtitrarile? Stiu ca se fac dupa cele in engleza dar cum mai exact?

3 răspunsuri:
| Teddy_4958 a răspuns:

Poti descarca subtitrarea filmului in romana de pe www.titrari.ro si daca il vizionezi in Windows media player dai denumirea subtitrari ca si a filmului sau daca in vezi in BS player tragi subtitrarea pe film :) funda plz :)

| ピンク a răspuns:

Folosind programul Aegisub. Este foarte util. Daca vrei sa traduci si ai nevoie de indrumari, da add la adresa mea de messenger: ale_tweety74 Am fost traducatoare. happy

| Sly a răspuns:

Cu acest program - SubtitleWorkshop