| alexandrumarcu32 a întrebat:

Cum se numea acea emisiune gen ruleta ruseasca, care se difuza cu ani in urma la PrimaTv, sau PROTV, chiar nu mai am idee, unde concurentii daca nu stiau raspunsul la o intrebare, se deschidea o trapa sau picioarele lor si ieseau printr-un tunel!?

1 răspuns:
| monutza90 a răspuns:

Eu stiu ca era o emisiune parca pe antena unde concurentii daca nu stiau raspunsul cadeau printr-un tunel intr-o camera cu infrarosu adica ei nu vedeau nimic si trebuiau sa prinda soareci sau alte din astea.Dar nu stiu cum se numeste sad