| 423423rw a întrebat:

Cum se numea desenul ala animat de pe jetix daca nu ma insel cu tipul ala ce avea o sabie. Tin minte ca s-a dus la un concurs de taiat un bolovan mare si toti de acolo aveau sabii foarte mari si groase si se intreceau intre ei sa vada care sabie taie cel mai adanc in bolovanul ala si dupa a venit tipul asta cu sabia lui normala si a taiat bolovanul ala in doua. Stiu ca mai era si un iepure manestru care l-a batut pe tipul ala cu un spic de grau. Cum se numeaaaaaaa desenu alaaa.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Jack Piratul cel teribil.
succes

| 423423rw explică (pentru mudokins78):

Ce e cu prostia aia? Te inseli. Multumesc oricum.

| mudokins78 a răspuns (pentru 423423rw):

Hei!, pustiule am incercat sa te ajut, ..si Jack piratul cel teribil este si a fost un desene frumos!