| Rukhsandra a întrebat:

Cand eram mai mica se difuza pe tvr2 la ora 14:00 un desen animat cu o fetita blonda care i murise mama si tot cei ramasese de la mama ei era un fel de cheie.Numai imi aduc prea bine aminte... Daca va aduceti aminte cum se numea desenu animat va rog sa-mi spuneti sad
Dau funda
p. s Desenul animat a fost difuzat cam prin 1998-1999... oricum nu eram la scoala- eram foarte mica

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numea lady lin. aa fost cel mai frumos desen animat smugsmug

5 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Pai era sandy bell sau candy candy, cauta pe youtube genericul si poate iti aduci aminte ca idee spune-ne care era happy sau floarea cu 7 culoi happy vezi tu. happy

| Licurici05 a răspuns:

Era cumva cu o fetita care traia la o manastire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram prin '96-'99 am vazut niste desene cu un delfin, un marinar si un ajutor pe vas care il chema vasilica si mereu avea o problma cu uleiul. stie cineva despre ce desen este vb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi aduc aminte
da ai idee de un desen cu mai multi cavaleri care locuiau into imparatie a cerurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea foarte tere sa aflu