| JustKasy a întrebat:

Cum se numea filmul acela cu actorul indian Salman Khan in care el era unu dintre cei mai buni soldati ai indiei sau ceva de genu in care se baga sub acoperire in mafie, iar mafia ajunge sa-i omoare tatal ca sa afle cine e "el"(Salman Khan). Iar atunci devine actiune el ducandu-se sa-i omoare pe toti...

2 răspunsuri:
| Kate99098 a răspuns:

Stiu filmul dar nu mai stiu cum se cheama crying(

| Kate99098 a răspuns:

Bine hai ca am descoperit cum se cheamalaughingse cheama ''O clipa de ratacire'' a aparut si 2laughing