| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,stiti ceva noutati despre actorul indian,Salman Khan,daca mai are vreo iubita, stiu ca s-a despartit de doi-trei ani de Katrina Kaif, ce mai face el? tongue

4 răspunsuri:
| Natsuko a răspuns:

Din cate stiu eu Salman Khan este casatorit cu Katrina Kaif si acum aud de la tine ca sunt despartiti...pff nu stiu ce sa zic.Tu de unde sti
asta?

| DULCICABRUNETA explică (pentru Natsuko):

Pai chiar presa indiana si chiar Katrina cu Salman au spus ca s-au despartit, de vreo 2-3 ani. happy El este liber din cate stiu eu big grin

| fanindia a răspuns:

Salman nu a fost niciodata casatorit, a fost numai prieten cu Katrina, acum isi ocupa timpul la noile sale filmari, despre viata sa personala nu s-a mai auzit nimic are el grija de asta.

| DULCICABRUNETA explică (pentru fanindia):

Asa este el a fost impreuna cu Katrina, adica doar iubiti nu si casatoriti. Iar acum stiu si eu ca este foarte ocupat cu filmarile insa de viata lui nu prea stiu... happy oricum multumesc pentru raspuns. :*