| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste acel film cu o tipa (parca era negresa) care avea un copil si era casatorita, si intr-o zis isi parateste familia ca sa devina cantareata celebra. Si dupa ce ajunge foarte faimoasa face un fel de "concurs" unde castigatoare intentionat iese fiica sa si castiga o intalnire cu ea unde ii spune ca ea ii de fapt mama ei big grin.
Stie careva?

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Poate e August Rush, doar ca ee vorba de un baiat.Nu stiu sigur...happy

| Adryana a răspuns:

L-am vazut. A fost mai demult pe acasa tv, parca nu? Dar nu-mi amintesc numele sad. Daca-mi amintesc revin la intrebarea ta.

| Adryana a răspuns:

Am gasit happy Double Platinum, sau Muzica vietii.