| TheExpert01 a întrebat:

Cum se numeste ep din totul pentru dans cand sisi si gunther sunt alesi pentru emisiunea buna dimineata chicago?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Nu sunt Sisi si Gunther, ci Cece (Sisi in romana) si Rocky. Gunther face parte din "trupa" Tinka si Gunther. Este primul episod: Inceputul

| TheExpert01 explică (pentru MissxD):

Nu e ep 1... e din sezonul 2...

6 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Copii facuti pentru desene laughing cel mai urat desen tui faci reclamalaughing m-am uitat odata cu varumeu de 7 anilaughing si el se rade de aia, nu-i place laughing

| MissxD a răspuns (pentru catalino200):

Stii, cine rade la urma rade mai bine! 1. Nu sunt desene! Ci e serial pentru adolescenti; 2. Nu se gasesc pe Cartoon Network (canal de desene animate), ci pe Disney Channel; 3. Care e problema ta daca altii se uita la desene?! Si eu am 16 ani si ma mai uit; 4. Daca tu nu te uiti la desene si nu stii sa raspunzi la intrebare, nu mai raspunde frate! laughingwinking Fara suparare happy

| catalino200 a răspuns (pentru MissxD):

"si eu ma uit la desene, si sunt fata mare, si da nu sunt desene, sunt seriale pentru adolesceti, eu am 16 ani si imi place sa ma uit pe Disney Channel, care e problema ta " (totul in vorbit pitigaiat ca si cum mi-as bate joc de tine dar numi bag ca esti fetita mare:)) si sunt seriale pentru adolescenti, nu desene:)) mai bine uitate la filme pe net, cas subtitrate decat la desene, numi consum timpu cu tine:)) ca momentat trebuie sa dau examenu! deci :bafta la desene :)) cu dedicatie speciala din inima
http://www.youtube.com/watch?v=QRz8uERFQ2g

| TheExpert01 explică (pentru MissxD):

L-am gasit este ep 32 big grinansam separat! dar iti dau funda nu-i dau bo*lui aluia!winking

| MissxD a răspuns (pentru TheExpert01):

Scuza-ma, am inteles altceva sad Oricum... multumesc :* vizionare placuta la toate episoadele! happy