| Bellicous a întrebat:

Cum se numeste filmul ala de groaza cu o mama si o fica care se muta intr-o casa de langa o casa bantuita si intr-o seara fata ramane singura cu prietenul ei care s-a inbatat si se duce in casa?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns (pentru faramatania):

La House at the end of the street, baiatul locuia in casa, deci teoretic nu era bantuita... pe langa asta, nu cred sa se fi imbatat el. thinking

| faramatania a răspuns (pentru Crisu):

Oricum,cred că la acest film se referă, când nu-ți amintești cum se numește mai poți încurca și câte ceva pe alocuri. Dacă vrei să răspunzi, răspunde la obiect, altfel intervenția ta nu este necesară.

| Crisu a răspuns (pentru faramatania):

Mersi mult ca ma inveti cum sa raspund, imi esti de un real ajutor. happy Ziceam doar ca s-ar putea sa te inseli.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea496 a răspuns:

House At The End Of The Street
il poti gasi online subtitrat aici: http://www.filmeonline2013.biz/house-at-the-end-of-the-street-2012/