| Directioner99 a întrebat:

Cum se numeste filmul care a rulat azi la ora 11:05 la Disney Channel? In care o femeie lucreaza la o parfumarie si isi face o lista cu cadouri de Craciun si i se indeplinesc toate.Va rog.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Se numeste Scrisoare pentru Mos Craciun. Deacum daca ai vizionat un film sau un serial si nu stii cum se cheama cauta pe internet programul pe acre a fost rulat si scrii;; program tv azi''. De exemplu : ''program tv canal d''. Succes!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Scrisoare pentru Mos Craciun

| Oana04 a răspuns:

Scrisoare pentru Mos Craciun