| FitzaDeFatha a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul acela de Craciun cu o femeie care isi pune multe dorinte si se indeplinesc? Acest film a fost dat si pe Disney Channel! Please ajutati-ma! Fundabig grin:*

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună!
Dacă vorbim despre acelaşi film, nu este vorba despre o femeie ci despre o adolescentă care îşi pune 16 dorinţe şi îşi dă seama, în cele din urmă, că nu este totul aşa cum s-ar fi aşteptat.
Filmul se numeşte ''16 Wishes'' şi rolul adolescentei îl joacă Debbie Ryan.

| FitzaDeFatha explică (pentru Ramonaaaa):

Stiu filmul acela dar am aflat cum se numeste filmul pe care il caut eu big grin se numeste " The Christmas List" dar nu pot sal vizionez sad

| Ramonaaaa a răspuns (pentru FitzaDeFatha):

Incearca pe vplay sau pe filmesubtitrate.ro.