| epurilă a întrebat:

Cum se numeste filmul care ruleaza acum la PRO.tv, este vb de un om caare se deghizeaza in bebelus si e lasaat la o usa, dau fundzilla!

Răspuns Câştigător
| greenapple a răspuns:

Ala micu'

16 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Ăla micu'
(Little man)

| ioana_6047 a răspuns:

Ala micu'happy

| FlorentinaM a răspuns:

Filmul se numeste: little man (ăla micu')

| Trump147 a răspuns:

Ala micu (sau pe engleza little man)
http://www.protv.ro/filme-seriale/ala-micu-rsquo.html
dar nu stiti... de unde il pot descarca?
ca n-am apucat sa-l vad in intregime
multumesc anticipat!

| Aly_3645 a răspuns:

Buna! Filmul se numeste:''Ala micu' "
Sper ca te-am ajutat!

| bogdanmk29 a răspuns:

Little man

| Kiyy a răspuns:

Little Man happy

Ma bucur ca ti'am fost de folos big grin

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

Ala micu'.laughing asa se numeste filmul tongue:X ---->> FunditSsa

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

Ala micu'
Calvin, un hot extrem de scund, si complicele sau, Percy, pun la cale jefuirea unui muzeu, pentru a pune mana pe unul dintre cele mai valoroase diamante din lume. Misiunea este dusa la bun sfarsit, insa cei doi mai au putin si sunt arestati. Abilul Calvin reuseste insa sa ascunda prada in poseta unei doamne, Vanessa.

Hotii urmaresc femeia care, fara sa stie, poarta pretiosul diamant. Odata ajunsi la ea acasa, Percy si Calvin afla ca Vanessa si sotul ei, Darryl, sunt nerabdatori sa aiba un copil. De aici si pana la sclipitoarea idee de a recupera bijuteria mai este un singur pas. Calvin „se transforma" intr-un bebelus neajutorat care apare din senin la usa celor doi si, cum Darryl si Vanessa vor cu disperare un copil, Calvin este primit imediat in sanul familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! :)

Filmul se numeste "Little Man" (Ala micu') :D

http://www.cinemarx.ro/filme/Little-Man-Ala-micu--18803.html

sper ca te.am ajutat :D

funda?;;)

| flavius619 a răspuns:

Ala micul

| Alexbaiatu a răspuns:

Little man, intra pe port.ro si gasesti acol ce doresti

| Violeta_6281 a răspuns:

Ăla micu`.
A arătat ieriwinking.

| oOoMissGotikaoOo a răspuns:

Ala micu' cred