| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul de actiune in care un pusti vine acasa se duce in camera lui si acolo vede foarte mult armament de ultima generatie si dupa in suna telefonul si o doamna ii spune ca are 5 minute ca sa fuga si sa nu-l prinda FBI-ul.
In cele ce urmeaza pe baiat il mai suna si ii spune sa ramana in trenul metroului inca doua statii dar el coboara si urca in alt tren.
Dupa aceea femeia il suna si il intreaba de ce nu ai ramas in tren
iar dupa acea femeia ii suna pe toti din metrou si le spune ca pustiul are ceva la el... droguri sau arme

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Asta e:
Eagle Eye (2008)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Thanck you

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

My pleasure.