| Ciocolataax1 a întrebat:

Cum se numeste filmul din seria Amurg (twilght) in care Bella si Edward ce casatoresc? Cea care urmeaza dupa Eclipsa.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Se numeste "Twilight Saga Breakin Dawn" (Amurg- Zori de Zi). A avut premiera astazi 18.11. 2011. Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/

9 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Breaking Dawn care are premierea azi.

funda?

app daca te intereseaza sa-l iei dupa net mai ast ca va dura ceva pana va aparea pe net.

| Ditto a răspuns:

Zori de zi!

| DaNaDoT a răspuns:

Zori de zi sau Breaking Dawn

| dyana9 a răspuns:

Zori de zihappy

| lrls a răspuns:

Saga amurg zori de zi

| ஐMikyஐ a răspuns:

Twilight breaking dawn

| LiaYapp a răspuns:

Breking Down

| princesshope a răspuns:

Saga twilight

| catalinazuzulina a răspuns:

Filmul se numeste zori de zi